Haber

100. Yıl Cumhuriyet Voleybol Turnuvası başladı

Balıkesir’in Burhaniye Belediyesi Tarafından Atatürk Kapatıldı SporSalonunda düzenlenen “100. Yıl Cumhuriyet Voleybol Turnuvası” bugün açılışıyla başladı.

Üç gün sürecek turnuva, Çengelköy Voleybol Kulübü Derneği, Pertevniyal Spor Kulübü, 100. Yıl Anadolu Lisesi Spor Kulübü, İTO-Anadolu Teknik Lisesi Spor Kulübü ve Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü takımları arasında gerçekleştirilecek.

Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü’nün Burhaniye’yi temsil etmek için yarıştığı turnuva için liseli gençlerden oluşan takımlar Burhaniye’ye geldi. Turnuvanın açılışına katılan Burhaniye Belediyesi Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, “Cumhuriyetimizin 100. Yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen ‘Burhaniye Belediyesi 100. Yıl Cumhuriyet Voleybol Turnuvası’na hepiniz hoş geldiniz. Turnuvamıza katılan takımlarımıza teşekkür eder, “sağlıklı vücutta bulunur” ilkesini benimseyerek gençlerimizin daha iyi şartlarda spor yapmaları için tüm imkanları seferber eden Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler’e teşekkür ederiz. “. – BALIKESİR

haber-eruh.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu