Haber

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin Karaman’da

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, bir dizi ziyaret için geldiği Karaman’da şehit yakınlarına seslendi. Çetin, “Hizmetinizdeyiz, başımızın tacı sizsiniz. 7/24 yanınızdayız, yanınızdayız, hizmetinizdeyiz.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Çetin, bir dizi ziyaret için Karaman’a geldi. Kentte ilk olarak Karaman Valiliği’ni ziyaret eden Orgeneral Çetin, asker kılığında çocuklar tarafından çiçeklerle karşılandı. Karaman Valiliği’nde şeref defterini imzalayan Orgeneral Çetin, ardından il protokolü ile valilikte görüştü. Cuma namazını tarihi Aktekke Camii’nde kılan Çetin, daha sonra Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

Şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduğunu belirten Orgeneral Çetin, “İçişleri Bakanımızla az önce görüştüm, hepinize Bakanımızın selam ve saygılarını iletiyorum. Bize verilen emir ve direktifleri biliyorsunuz. Cumhurbaşkanımızın gazileri için yapabileceklerimiz yetmez.Bu bayrak için, bu millet için, bu devlet için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizi minnet ve minnetle anıyorum.Kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. ; Allah’tan kendilerine sağlıklı uzun ömürler dilerim. Emrinizdeyiz, emrinizdeyiz. Tacınız sizsiniz. 7 gün 24 saat yanınızdayız, yanınızdayız, hizmetinizdeyiz. Jandarma Genel Komutanı Çetin, “Bu vatan için, bu bayrak için, bu millet için, bu devlet için şehitlerin izinde canımızı vermeye hazırız. Hediye olsun. Yeter vatan yeter” dedi. onun konuşması. Şehit ve gazi aileleri ile de görüşerek taleplerini dinledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu