Haber

Onedio Okuyucuları Seçildi! Yılın Kişisini Duyurmak 2022

Geçtiğimiz haftalarda sizlere sunduğumuz Yılın Kişisi anketimiz sonuçlandı. Merakla beklenen anketin sonuçları için;

10. Elon Musk

Bu yıl Twitter’ın satın alınması ve üzerinde ilginç değişiklikler yapılmasıyla birlikte adını unutmadığımız Elon Musk listemize 10. sıradan giriyor.

9. Putin

Rusya Devlet Başkanı Putin’i bu yıl Ukrayna’ya karşı verdiği savaşla sık sık andık. Sırada 9. oldu.

8. Feyyaz Yiğit

‘Beğen’ dizisiyle gönlümüzde taht kuran Feyyaz Yiğit listemizde 8. sırada yer alıyor. Farklı komedi anlayışları ve her bölümüyle gündemde olan Uzere dizisinin oyuncularından Feyyaz Yiğit çok seviliyor.

7. Elizabeth

Elizabeth… 8 Eylül 2022’de aramızdan ayrılan Elizabeth bu yılki birey listemizde 7. sırada yer aldı.

6. Gülşen

Gülşen’i bu yıl çok konuştuk. Hem kıyafetiyle hem de sahne performansıyla dilimizi kaybetmediğimiz Gülşen’in tutuklanmasıyla bizleri büyük bir ızdırabın ve şokun içine sürükledi. 2022 Yılın Kişisi anketimizde 6. sırada yer aldı.

5. Müge Anlı

Her listeye adını altın harflerle yazdıran ve gereken yanıtı vermekten çekinmeyen Müge Anlı, yılın kişisi araştırmamızda 5. sırada…

4. Erdoğan

Yılın Kişisi araştırmamızda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 4. sırada yer aldı.

3. Zelenskiy

Ukrayna Devlet Lideri Zelensky, bu yıl Yılın Kişisi seçildi. Onedio okuyucuları tarafından yapılan Yılın Kişisi anketimizde 3. sırada yer aldı.

2. Ekrem İmamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu bu yıl da sık sık anıyoruz. Son olarak tutuklama kararıyla herkesi üzen Ekrem İmamoğlu, yılın kişisi araştırmamızda ikinci oldu.

1. Messi

Yestttt, Messi siz sevgili Onedio okuyucuları tarafından 2022 yılının kişisi seçildi. Dünya Kupası maçlarında keyifle izlediğimiz, performansıyla bizleri duygudan duyguya sürükleyen Messi bu birinciliği hak etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu