Haber

Kaz Endüstrisi, Güneybatı Çin’de Kırsal Canlanmayı Artırıyor

Bir işçi, Çin’in güneybatısındaki Guizhou eyaletindeki Qiandongnan Miao’daki ve Dong Özerk İli’ndeki Jinping İlçesindeki bir badminton top değirmeninde malları kontrol ediyor, 19 Aralık 2022. (Fotoğraf: Yang Wenbin/Xinhua)

JINPING, 22 Aralık (Xinhua) — Son yıllarda, Çin’in güneybatısındaki Guizhou Eyaletindeki Jinping ilçesinin mükemmel doğal ortamı ve üretim geleneğine dayanarak, özellikle badminton topu üretim işletmelerini hayata geçirerek kaz endüstrisini kapsamlı bir şekilde destekledi.

İlçe bugün ekolojik kaz yetiştiriciliği, badminton topu işleme, badminton faaliyetleri ve sağlık hizmetleri gibi tarım, kültür ve turizmi bütünleştiren bütün bir sanayi zinciri geliştirme modeli oluşturmuştur.

İşçiler, Çin’in güneybatısındaki Guizhou eyaletindeki Qiandongnan Miao’da ve Dong Özerk İli’ndeki Jinping İlçesinde bir badminton top değirmeninde çalışıyor, 19 Aralık 2022. (Fotoğraf: Yang Wenbin/Xinhua)
Çin’in güneybatısındaki Guizhou eyaletindeki Qiandongnan Miao ve Dong Özerk İli’ndeki Jinping İlçesindeki bir badminton top değirmeninde bir işçi tüyleri temizliyor, 19 Aralık 2022. (Fotoğraf: Yang Wenbin/Xinhua)
Çin’in güneybatısındaki Guizhou eyaleti ve Jinping İlçesindeki Qiandongnan Miao’daki bir badminton top değirmeninde bir personel badminton topları taşıyor, 19 Aralık 2022. (Fotoğraf: Yang Wenbin/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu