Teknoloji

The Elder Scrolls 6 için Çarpıcı Açıklama: En Az 5 Yıl Daha!

 
Xbox işvereni Phil Spencer, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls 6 için yeni açıklamalarda bulundu. Hangi platformlarda geliştirildiği bilinmeyen oyunun çıkışına en az 5 yıl kaldığını belirtti. uzun zamandır.
 
Elder Scrolls 6 için üzücü açıklama
 
 
 
Activision Blizzard’ın satın alınmasıyla birlikte, Microsoft şu anda dava sürecinde. 29 Haziran’da sonuçlanması beklenen davada ABD Federal Ticaret Komisyonu ve Microsoft yer alıyor. Taraflar burada çeşitli açıklamalar yapıyor ve bu süreçten dikkat çekici açıklamalar geliyor. Burada Elder Scrolls 6 hakkında konuşan Spencer, oyunun henüz piyasaya sürülmekten çok uzak olduğunu, ekibin şu anda eylül ayında çıkacak olan Starfield üzerinde çalıştığını ve önümüzde beş yıldan fazla bir süre olduğunu belirtiyor.
 
Spencer tarafından açıklanan bu bilgiler ışığında Elder Scrolls 6’nın en az 2028 yılına kadar gelmeyeceğini varsayabiliriz. Bu, PlayStation 6 ve yeni Xbox konsolunun lansmanına denk gelebilir.
 
The Elder Scrolls 6 ilk olarak Haziran 2018’de duyurulmuştu. Çıkış yılı olarak 2028’i alırsak 10 yıllık bir çalışma göreceğimizi söyleyebiliriz.

cubuk-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu